Wybierz jedną z odpowiedzi i zaznacz ją.

Wybierz jedną z odpowiedzi i zaznacz ją.

Wybierz jedną z odpowiedzi i zaznacz ją.

Wybierz jedną z odpowiedzi i zaznacz ją.

Sprawdź swój KOD MIŁOŚCI!
Najwięcej odpowiedzi A – Pilotka na automacie
Jeśli masz najwięcej odpowiedzi A to oznacza, że masz skłonność do tworzenia toksycznych związków. Twój awatar to pilotka na automacie. Jako pilotka masz możliwość sterowana swoim życiem, ale Ty najczęściej lecisz na automacie. Nie wierzysz w siebie, dlatego też nie planujesz, a raczej reagujesz na to co się wydarza. Czujesz, że masz niewielką kontrolę i wpływ na swoje związki. Często obwiniasz za to innych lub siebie. Często stosujesz manipulację lub jesteś jej ofiarą. Uważasz, że w związku musisz się poświęcać dla partnera, a to świadomie lub podświadomie wywołuje w Tobie złość, którą kierujesz do siebie lub na niego. Czujesz, że jesteś gorszą, nic nie wartą osobą i takie też uczucia budujesz w partnerze. Często rezygnujesz ze swoich celów na rzecz partnera. Często odczuwasz strach, żal lub poczucie winny. Nie znajdujesz czasu na to, aby zadbać o siebie. Jeśli masz najwięcej odpowiedzi A to oznacza, że sama przejawiasz toksyczne zachowania i w związku z tym masz skłonności do tworzenia relacji toksycznej. W pierwszej kolejności powinnaś pracować nad poczuciem własnej wartości i swojej sprawczości. Ważne dla Twojego przyszłego związku będzie również to, abyś nauczyła się asertywności i nabrała odwagi w mówieniu prawdy o sobie, swoich uczuciach i oczekiwaniach. Wynik ten może świadczyć o tym, że podświadomie niszczysz związek, nawet jeśli partner nie jest osobą toksyczną. Twoim zadaniem jest teraz nauczyć się bronić swoich granic a także szanować granice partnera. Staraj się być mniej krytyczna i zauważać oraz doceniać to co dobre w Tobie i w Twoim życiu. Gdy staniesz się dobra dla siebie, życie Ci się odwdzięczy i będzie bardziej przyjazne. Wtedy też masz większe szanse na spotkanie dobrego dla siebie partnera. W tym momencie najlepiej będzie dla Ciebie, gdy skoncentrujesz się na sobie, pozbędziesz się starych nawyków, które ciągle prowadzą Cię do toksycznego związku i zastąpisz je nowymi, takimi, dzięki którym stworzysz związek oparty na szacunku, akceptacji i miłości. Praca nas swoją świadomością, emocjami, odwagą oraz nowymi strategiami działania dadzą Ci poczucie sprawczości, co doprowadzi Cię do Twojego wymarzonego związku.
Najwięcej odpowiedzi B – Aktywatorka miłości
Jeśli masz najwięcej odpowiedzi B to oznacza, że potrafisz tworzyć relacje oparte na szacunku, akceptacji i miłości, najczęściej jednak (świadomie lub podświadomie) ta miłość jest warunkowa. Twój awatar to Aktywatorka miłości. Zazwyczaj oceniasz się bardzo dobrze. Dbasz o siebie. Wyznaczasz cele i jesteś gotowa na wiele, aby je osiągnąć. Niekiedy możesz mięć słabsze dni i wątpić w siebie. Życie może być czasem trudne i wymagać od Ciebie dużo wysiłku. Ty jednak wiesz, że dasz radę. Twoje emocje to entuzjazm na przemian z rezygnacją. Lubisz mieć rację. Niechętnie zmieniasz zdanie. Wierzysz, że musisz mięć kontrolę nad tym, co dzieję się w Twoim związku. Wiesz, że nasz wpływ na to jaki będzie Twój związek. Pracujesz nad sobą i wiesz już, że to jak o siebie zadbasz będzie miało wpływ na Twoje relacje, zdrowie, a także zarobki. Cechuje Cię odwaga, optymizm i chęć do działania. Dużo pracujesz, czasem nawet ciężko, ale potrafisz też miło spędzać czas. Potrafisz szczerze rozmawiać z mężczyznami i znasz się na nich. Będziesz dokonywała jeszcze lepszych wyborów, gdy otworzysz swoje serce i posłuchasz bardziej serca niż rozumu. Może powinnaś też bardziej zaakceptować swoje słabości i przymrużyć oko na jego słabości…? Najwięcej odpowiedzi B oznacza również, że Twoje działania wzbogacają Twoje życie i wzmacniają Twoje związki. Teraz czas na to, aby wzbić się na kolejny poziom. Aby to zrobić w pierwszej kolejności powinnaś trochę sobie odpuścić i w przyszłości podejść do związku mniej wysiłkowo. Może powinnaś przestać walczyć i poddać się temu, co przyniesie życie?
Najwięcej odpowiedzi C – Czarodziejka spełnionego związku
Jeśli masz najwięcej odpowiedzi C to oznacza, że potrafisz tworzyć związki oparte na miłości bezwarunkowej. Twój awatar to czarodziejka. W Twoim życiu kierujesz się sercem i umysłem. Uważasz, że życie to wspaniała przygoda. Twoje życie jest harmonijne, pełne radości i spełnienia. Nie oznacza to, że w Twoim życiu nie pojawiają się problemy. Owszem, problemy pojawiają się, ale Ty podchodzisz do nich z łagodnością. Nie ma już w Twoim życiu kryzysów, gdyż dobrze planujesz przyszłość, potrafisz przewidzieć przyszłe zdarzenia i przygotować się na nie. Potrafisz uzdrawiać swoje ciało i relacje z ludźmi. Słuchasz swojej intuicji i podążasz za głosem serca. Cieszysz się dobrym zdrowiem. Dbasz o siebie i jednocześnie myślisz, co możesz zrobić dla innych. Masz dużo energii i pomysłów. Zawsze mówisz prawdę. Masz pełne poczucie własnej wartości i wiesz, że całe Twoje życie ma źródło w Tobie. Jesteś gotowa na to, aby stworzyć wspaniały związek. Najwięcej odpowiedzi C oznacza również, że wiesz, co to jest bezwarunkowa miłość i wiesz, że jesteś źródłem miłości. Bezwarunkową miłość praktykujesz na co dzień a życie odpowiada Ci tym samym. Otaczają Cię wspaniali i życzliwi ludzi. Uwielbiasz swoje życie i wiesz, że wymarzona miłość stoi za rogiem.

Pin It on Pinterest