Historia Beaty – Mężczyźni zawsze ode mnie odchodzą

utworzone przez | maj 29, 2021 | Bliskość, Emocje, Relacje, Rozstanie, Siła jest kobietą | 0 komentarzy

Historia Beaty – Mężczyźni zawsze ode mnie odchodzą

„Z Bartkiem spotykałam się od 3 miesięcy. Byłam szczęśliwa, że w końcu poznałam kogoś, z kim mogę zbudować poważny związek. Było cudownie. Miło spędzaliśmy czas. Nie kłóciliśmy się. Wydawało mi się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. 

Jednak pewnego dnia usłyszałam od niego, że ta relacja ze mną nie jest dla niego. Usłyszałam, że jestem wspaniała kobietą i że zasługuję na kogoś lepszego. Nie rozumiałam tego. Taka sytuacja nie zdążyła się pierwszy raz. Mężczyźni zawsze ode mnie odchodzili, a ja nie rozumiałam dlaczego.

Nie chciałam tego przeżywać więcej, dlatego zgłosiłam się do Iwony. Pragnę jej bardzo podziękować a jednocześnie opisać cały proces uwalniania się od moich negatywnych przekonań.

Po pierwszej sesji z Iwoną,  zaczęłam pracę dokładnie trzymając się jej zaleceń.

Mój problem dotyczył relacji damsko-męskiej, ale nie chodzi o budowanie jej, bo z tym nie mam problemu, ale utrzymanie przy sobie ludzi, których kocham.

Zawsze odchodzili ode mnie i teraz uświadomiłam sobie, że mój problem tkwił dużo głębiej.  Wcześniej nie bardzo wiedziałam, co mam z nim zrobić.

Doszłam do tego głębokiego przekonania i uświadomiłam sobie, że jako mała dziewczynka przeżyłam traumę, gdy moja mama była ciężko chora i w ciężkim stanie przez długi czas była w szpitalu i nie mogła się mną zajmować. Stąd właśnie borykałam się z porzuceniem. Gdyby nie Iwona, to do dziś żyłabym w tej nieświadomości.

Ale to już zaczęło się zmieniać. Muszę przyznać że to co wydarzyło się  w trakcji sesji otworzyło mi oczy, a może wręcz odblokowało to, co było związane ze stratą kogoś najważniejszego, kogo kocham najbardziej. Uświadomiłam sobie, że kolejne osoby które pojawiały się w moim życiu tak naprawdę były tą matką, która ciągle mnie porzucała… oczywiście nie była to jej wina.

Po kilku dniach pracy z moim wewnętrznym dzieckiem zaczęło się dziać…I to co zaczęło się dziać to coś wspaniałego. Możliwe że puściły blokady. Pracuję nad relacją ze sobą i zauważyłam że to przekłada się na każdą inną relację. A co najważniejsze… Bartek zapukał do moich drzwi. Przegadaliśmy 4 h. Przeprosił mnie, za to co powiedział i znów jesteśmy razem. To co nas łączy teraz przewyższa to co było przed rozstaniem.”


Praca z wewnętrznym dzieckiem i uzdrowienie relacji z wewnętrznym dzieckiem  to bardzo ważny etap pracy nad sobą i relacją z mężczyzną.

Praca z wewnętrznym dzieckiem polega na nawiązaniu relacji z nim oraz zrozumieniu emocji tego dziecka, które jest w każdym z nas.

Jest to praca z indywidualnym komunikatem do wewnętrznego dziecka. Bez względu na rodzaj traumy, jaką przeżyłaś jako dziecko, podstawą tego komunikatu jest zapewnienie mu  bezwarunkowej miłości, bezpieczeństwa i opieki.

Komunika dorosłej Beaty to jej wewnętrznego dziecka, oprócz zapewnienia miłości, dotyczył także zapewnienia, że to co się wydarzyło nie było jej winą oraz, że nigdy już nie zostanie porzucona.

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

Jestem przy Tobie.

Zaopiekuję się Tobą.

Nigdy Cię nie zostawię.

Zasługujesz na miłość.

To nie jest Twoja wina, ani Twojej mamy. Nikt nie chciał tej sytuacji.

Kocham Cię.

Teraz już wszystko jest dobrze.

Zawsze będę przy Tobie.

Z miłością
Iwona


Autor: Iwona Ksiądzyna

Coach relacji, autorka programu Kod Miłości „10 kroków do Twojego wymarzonego partnera”, pasjonatka integralnej ewolucji świadomości człowieka dorosłego.

Jeśli w Twoich relacjach coś szwankuje i nie znajdujesz odpowiedzi dlaczego, warto zastanowić się nad własna relacją z wewnętrznym dzieckiem. Więcej informacji na temat procesu „10 kroków do Twojego wymarzonego partnera” znajdziesz w audiobooku, który możesz pobrać bezpłatnie TUTAJ. 

PRZEKAŻ DALEJ I PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O MNIE

Witaj na moim Blogu!
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację i przekonanie o tym, że szczęśliwy związek jest w zasięgu Twojej ręki. Pracuję z kobietami świadomymi, które wierzą, że wszystko jest w naszym wnętrzu a związek z mężczyzną jest odbiciem nas samych. Zapraszam Cię w podróż przez programy Twojego umysłu do uruchomienia wizji o spełnionej miłości, którą nosisz w sobie.

Poznajmy się lepiej: o mnie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

POBIERZ AUDIO

POBIERZ TEST

Pin It on Pinterest

Share This