Kim jestem?

Nazywam się Iwona Pawłowska i jestem coachem relacji.

Pomagam kobietom aktywować swój miłosny potencjał, znaleźć wymarzonego partnera i stworzyć długotrwały, głęboki i satysfakcjonujący związek.

Moje klientki mówią, że mój program coachingowy to rewolucyjne spojrzenie na znalezienie wymarzonego partnera.

A ja tak jak każda dziewczyna marzyłam o tym, by znaleźć swojego księcia, który sprawi, że moje życie w mig zmieni się w bajkę. Wyszłam za mąż i szybko okazało się, że to nie był ten książę.

Po 10 latach frustracji i niespełnionych oczekiwań powiedziałam sobie dość. Postanowiłam odmienić swoje życie i osiągnąć moje marzenie o szczęśliwej miłości.

Ogromne znacznie miał  dla  mnie  moment,  gdy  uświadomiłam  sobie, że kobieta jest równie silna jak mężczyzna. Wtedy uważałam, że mężczyzna jest silniejszy od kobiety zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Taki wypaczony obraz związku i mężczyzny wyniosłam z domu i przeniosłam go do swojego życia. Na szczęście uwolniłam się od tego przekonania.

 

Uświadomiłam sobie również to, że bez głębokiej pracy nad sobą, nie będę potrafiła stworzyć szczęśliwej relacji.

Skoncentrowałam się na sobie i na tym, by zmienić w sobie to, co sabotowało mnie w osiągnięciu szczęśliwego związku. Budowałam więc swoją pewność siebie i uczyłam się nowych zachowań oraz tego, by być samowystarczalną, zarówno pod względem emocjonalnym jak i materialnym.

Wiedziałam, że aby zbudować nowy, szczęśliwy związek muszę na nowo określić siebie jako kobietę. Eksperymentowałam ze sobą i swoją osobowością, aby nigdy już nie tracić gruntu pod nogami i być pewną siebie i silną kobietą.

Przekonałam się o mojej sprawczości i zrozumiałam, że wszystko zaczyna się we mnie
i dobry związek również.

 

Przeszłam ogromną transformację, aby to osiągnąć. Zmieniłam prawie wszystko w swoim życiu. Rozwiodłam się, zmieniłam pracę, pracowałam nad swoją świadomością i nowymi nawykami. Zmieniłam zawód. Przeczytałam dziesiątki książek, wzięłam udział w dziesiątkach kursów dot. rozwoju osobistego i relacji. Zrobiłam naprawdę wszystko, by osiągnąć swój cel.

Dziś jestem w związku ze wspaniałym mężczyzną i jestem spełnioną kobietą. Wiem, jak znaleźć partnera, który będzie Cię kochał i szanował, z którym doświadczysz radości, zaufania, harmonii i szczęścia. Przeszłam taką drogę.  Wiem, że to jest możliwe. Szczęśliwy związek nie spada z nieba. Możesz go stworzyć swoją świadomą pracą w tym kierunku.

Jestem szczęśliwa, że udało mi się wypracować taki związek, a najbardziej cieszę się z tego, że wypracowałam formułę, jak tego dokonać i dzielę się tym z moimi klientkami.

 

Posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Tobie dokonać transformacji siebie. Pomaga mi w tym nie tylko moje doświadczenie życiowe, ale również wiedza i umiejętności, w które zainwestowałam. Uczyłam się coachingu w Polsce i za granicą, m. in.: w Coaching Academy w Londynie. Ukończyłam kurs „Neuronauka w coachingu”  i jestem certyfikowanym coachem Brain Prism Mapping.

Cały czas pochłaniam nową wiedzę. Regularnie uczestniczę w konferencjach dotyczących integralnego rozwoju człowieka dorosłego organizowanych przez międzynarodowe organizacje m. in.: ICF Internaltional Coaching Federation oraz IEC Integral European Conference.  W swojej praktyce coachignowej wykorzystuję wiedzę z wielu dziedzin: nueronauki, psychologii pozytywnej, psychologii behawioralnej i coachingu. Tą wiedzę łączę z nurtem nowej duchowości.

 

Wierzę, że wszystko co nam się przydarza w życiu w jakiś sposób nam służy.
Szczególnie trudne doświadczenia niosą ze sobą ogromy potencjał i wskazówki, które można wykorzystać do zmiany
i do tego, by w końcu żyć na swoich warunkach, pielęgnować relacje, miłość i radość.

Wiem, że każdy z nas ma w sobie moc do stworzenia szczęśliwego związku.
Miłość jest w każdym z nas. Wystarczy po nią sięgnąć i wydobyć na światło dzienne.

Moje certyfikaty

Wzmocnij Poczucie wartości

spotkaj mężczyznę swoich marzeń

zbuduj szczęśliwy związek

Niezależnie od tego, czy obecnie poszukujesz mężczyzny swoich marzeń
czy jesteś już w związku, możesz osiągnąć spełnienie w miłości.

Nie zwlekaj dłużej.
Podejmij decyzję i przenieś swoje życie miłosne na zupełnie inny poziom.

Pin It on Pinterest