10 kroków do miłości – warsztaty stacjonarne

utworzone przez | cze 4, 2023 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Warsztaty ’10 kroków do miłości’ – układanie Mapy Miłości

Każda kobieta, niezależnie od doświadczeń życiowych, zasługuje na związek pełen prawdziwej miłości, czułości i harmonii. Każda kobieta może mieć szczęście w miłości. Bez względu na to, jak do tej pory wyglądało Twoje życie miłosne, czytasz właśnie  tekst, który może być początkiem nowego rozdziału w Twoim życiu. 

Osiągnięcie spełnienia w miłości to nie jest ‘rocket science’ ani ‘science fiction’. To jest konkretna wiedza, którą musisz posiąść, by Ci się udało. To wiedza o sobie, wiedza o drugiej osobie, wiedza na temat jak działa mężczyzna i jak się z nim komunikować, jak mówić o swoich potrzebach, jak zarządzać emocjami. Mężczyzna potrzebuje konkretnych instrukcji, by wiedzieć jak Cię traktować, a Ty potrzebujesz konkretnej wizji, by wiedzieć w jakim kierunku zmierzasz. Bez tego działasz jak dziecko we mgle, jesteś jak listek na wietrze czy marionetka w rękach innych  i nie wiadomo, gdzie wylądujesz. 

Właśnie dla Ciebie stworzyłam program ‘10 kroków do miłości”. 10 konkretnych kroków ukierunkowanych wyłącznie na miłość. To program, który pomoże Ci wziąć sprawy w swoje ręce i osiągnąć spełnienie w miłości. Ten program odmienił już życie tysiącom kobiet. Skorzystały z niego kobiety, który nie mogły znaleść wymarzonego partnera, ale także te, które po kilku lub kilkunastu latach małżeństwo zaczęły mieć wątpliwości, czy dobrze wybrały. Pracuję również z kobietami w kryzysie małżeńskim oraz także z tymi, które już niewiele potrzebują by stać się czarodziejką szczęśliwego związku.

Jeśli ten temat Cię interesuje to przeczytaj główne tematy poruszane na warsztatach:

  • Krok 1 NAJPIERW TY, o poczuciu własnej wartości 
  • Krok 2 TWÓJ WEWNĘTRZNY GPS, o wartościach życiowych i podejmowaniu decyzji
  • Krok 3 SIŁA UMYSŁU, jak działa umysł i jak zarządzać emocjami
  • Krok 4 TWOJE MYŚLI MAJĄ ZNACZENIE, transformacja blokujących przekonań na temat związków
  • Krok 5 MAGICZNA CHECKLISTA, oczekiwania w związku
  • Krok 6 ETAPY ZWIĄZKU I MAPA MIŁOŚCI, siła kobiecej świadomości 
  • Krok 7 Mity o miłości, iluzje na temat mężczyzn i związków
  • Krok 8 JĘZYK MIŁOŚCI, skuteczna komunikacja 
  • Krok 9 Odwaga i moc w działaniu, mówienie prawdy
  • Krok 10 Doświadczaj nowej siebie, czarodziejka w akcji 

Pierwsza edycja tych warsztatów odbyła się w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim i okazała się niezwykłą okazją do odkrycia nowej drogi ku spełnieniu. Uczestniczki warsztatów nazywają ten program ‘rewolucyjnym spojrzeniem na budowanie szczęśliwego i długotrwałego związku’. Warsztaty są intensywne, a oprócz najważniejszych tematów,  takich jak poczucie wartości, typy osobowości, style komunikacji, blokujące przekonania, język miłości uczymy się uważności i zarządzania emocjami. Ten program daje 100% gwarancji na to, że jakość Twojego życia znacznie wzrośnie. 

Dziś chciałabym podzielić się z Tobą
trzema powodami, dla których warto wziąć udział
w tym wyjątkowym programie.

Po pierwsze, warsztaty “10 kroków do miłości” to niesamowita szansa na budowanie poczucia własnej wartości. Przejścia życiowe często wpływają na osłabienie zaufanie do siebie. Na zajęciach odkryjesz, jak ważne jest docenienie samej siebie, zanim będziesz kochać kogoś innego. Pracując nad lękami i swoimi przekonaniami na temat siebie i związków, zbudujesz silne fundamenty, które umożliwią Ci wejście w zdrowy i pełen miłości związek.

Po drugie, podczas warsztatów głęboko zgłębiamy nasze wartości życiowe. Zbyt często w życiu przyjmujemy na siebie role, które nie odpowiadają nam naprawdę. Na warsztatach poznajemy siebie na nowo i odkrywamy, jakie są nasze priorytety. To niezwykle ważne, bo miłość zaczyna się od poznania siebie na tyle głęboko, by potem lepiej zrozumieć drugą osobę, lepiej się z nią komunikować i zbudować harmonijną relację. 

Po trzecie, warsztaty “10 kroków do miłości” otrzymasz wiedzę i konkretne instrukcje na temat różnych typów osobowości i stylów komunikacji. Dowiesz się, że każdy z nas ma swoje własne preferencje i sposób wyrażania emocji. Poznasz język miłości, a to pozwoli Ci budować zdrową i pełną czułości komunikację i zrozumienie w związku.

Kilka zdjęć z zajęć ’10 kroków do miłości’

Jeśli masz ochotę na jeszcze więcej informacji,
przeczytaj co o warsztatach napisały uczestniczki:

Ania:
“Najważniejsze było dla mnie uświadomienie sobie, że praca nad przekonaniami może doprowadzić do skutecznej zmiany. Po tych spotkaniach mam poczucie, że to był idealny moment w moim życiu na takie warsztaty. Wszystko, czego się dowiaduję, co przyswajam i zachowuję w swoim sercu pozwala mi z optymizmem patrzeć w przyszłość. Niezależnie od tego, jak potoczą się moje uczuciowe losy, wiem, że przyszłe działania i decyzje będę podejmować zdecydowanie bardziej świadomie.”

Kasia:
“Teraz wierzę, że nigdy nie jest w życiu za późno i wiem, że wszystko jest możliwe. Historie dziewczyn, które w pewnym momencie zmieniły swoje życie i są teraz szczęśliwe są dla mnie niezwykłym świadectwem”. 

Gosia:
“Zadziwił mnie mój wynik w teście. Gdy zrobiłam test i wyszło mi, że jestem marionetką bardzo się zmartwiłam. Nie pomyślałam, że to ja. Później, w trakcie zajęć, dużo sobie uświadomiłam. Opis marionetki zgadzał się ze mną. Zmartwiło mnie, że cały czas trwam w niskich wibracjach. Nie wiem dlaczego, ale po każdych zajęciach wychodziłam z dużą radością i optymizmem i czekałam na to, co będzie na kolejnych. Wiem też, że samoświadomość to praca nad sobą i trochę mnie to przeraża, bo czasem myślę, że mi się już nie chce, ale….., idzie to do lepszego.
Uświadomiłam sobie, że mam wpisany w umyśle program !walka! i działam w schematach myślowych, które mnie ograniczają i mimo, że mam 44 lata tak mało wiem o sobie i czego tak naprawdę chcę, że nie analizuję swoich myśli, emocji, reakcji i że ich nie rozumiem. Ten program uświadomił mi, że mogę nad tym zapanować. Poznałam techniki np. oddechowe, które od razu pomagają zapanować nad sobą i nad całą sytuacją, a najbardziej zadziwiło mnie to, że zaczynam widzieć sprawy inaczej i mam całkiem nowe rozwiązania, które wcześniej nawet nie przyszły mi do głowy. Naprawdę można się zmienić i to w 3 miesiące. Mapa emocji, z którą zaczęłam pracować bardzo mi pomaga.
Ogromną wartością było dla mnie poznanie języków miłości. To uświadomiło mi, że inna osoba może mieć inny język miłości niż ja i że może mnie kochać, a inaczej okazywać uczucia. To bardzo odkrywcze.”

Iwona:
“Dzięki treningowi uważnośći, który robiłyśmy w ramach warsztatu, zmieniłam poranne nawyki. Teraz zaczynam dzień od szklanki wody, medytacji i wyrażaniu wdzięczności za zdarzenia małe i duże. To daje mi mega power, i to na cały dzień.
Odkryłam też swoją atrakcyjność. Czuję się atrakcyjna, a wcześniej tak nie było.
Zmieniłam swoje przekonania na temat siebie, mężczyzn i związków. Wiem jak głęboki oddech wpływa na działanie mózgu w sytuacji stresu. Jeśli czuję, że coś jest nie tak, to łatwiej mi to powiedzieć tzn. wypowiadam swoją prawdę łatwo i spokojnie. Kiedy czuję zdenerwowanie, drżenie to teraz wiem, że coś jest dla mnie bardzo ważny. Mam większy porządek w sercu i wokół siebie.
Kiedy napisałam opis wymarzonego mężczyzny to w następnym tygodniu pojawił się na spotkaniu służbowym mężczyzna, który w trakcie rozmowy dwa razy wspomniał, że od dwóch lat nie ma partnerki. To bardzo przystojny mężczyzna. Wcześniej myślałabym, że nie mam szans. Teraz powiedziałam sobie…. a dlaczego nie. Sprawa nie posunęła się dalej, ale nie mam z tego powodu żalu, ani nie czuję się zawiedziona. Zmieniło się moje przekonanie. I poczułam w sobie tę moc, że mogę spotkać naprawdę fajnego mężczyznę, bo po tym ćwiczeniu, tak po prostu, pojawił się facet z moich marzeń.”

Ania:
“Zadziwiła mnie informacja, że negatywne emocje źle wpływają na nasz mózg i niszczą neurony, a pozytywne emocje generują hormony szczęścia. Dowiedziałam się, że kształtowanie nawyków jest możliwe przez regularność i zaangażowanie i że wdzięczność za małe rzeczy może zmienić cały dzień. Zaczęłam bardziej dbać o siebie w sensie psychicznym, o swoje potrzeby, o dobre samopoczucie. Zaczęłam stosować małe rytuały, które sprawiają mi przyjemność. Moja jakość życia znacznie się poprawiła. Mam więcej spokoju, więcej radości i więcej pewności siebie.”

Ewa:
“Zdziwiło mnie to, że facet jest jak lustro, że jak ja nie akceptuję siebie to nie dostanę akceptacji, że przyciągam to, co mam w sobie. Ważne dla mnie było poznanie języka miłości oraz informacje o tym, że ciało/umysł marionetki – w sensie fizjologicznym – działa inaczej niż ciało/umysł bohaterki i czarodziejki. Dzięki programowi na pewno zwiększyłam swoją samoświadomość. Przyglądam się swoim emocjom i zaczynam nimi zarządzać, bo poznałam metody uspokajania się i powrotu do równowagi. Poczułam nadzieję i odwagę do zmian.”

Ania:
“ Największa zmiana to znaczący, zauważalny nie tylko dla mnie, ale i dla otoczenia, wzrost asertywności – teraz walczę o siebie i swoje potrzeby. Ważne są dla mnie: trening świadomości / uważności i techniki oddechowe. Program dodał mi pewności siebie.”

Anita:
“Zadziwił mnie sam test marionetka/bohaterka/czarodziejka i to, że każdej emocji towarzyszy energia. Nauczyłam się analizować emocje i wiem jak nimi zarządzać. Przekonałam się do uspokojenia przez oddech. Wierzę, że można emanować pozytywną energią. Stałam się bardziej odważna. Staram się codziennie coś robić dla siebie – nawet, a właściwie zwłaszcza, jeśli towarzyszą mi negatywne emocje. Myślę, że teraz szybciej stawiam granice. Myślę jak się czuję w relacji, nie usprawiedliwiam partnera, tak jak kiedyś to robiłam. Praca w grupie była dla mnie ogromną wartością. Wspaniała grupa! Dziękuję”.

Zakończenie warsztatów celebrowaliśmy podczas niezapomnianej przejażdżki luksusowymi autami
do Dworu w Radoniach, gdzie w otoczeniu przepięknego parku wysłuchałyśmy koncertu romantycznej muzyki.

Uroczyste zakończenie warsztatów ’10 kroków do miłości’ w Dworach w Radoniach

Koncert Bartłomieja Fica, zawodowego muzyka i wokalisty, podczas przyjęcia w Dworze w Radoniach.

Posłuchaj zapowiedzi programu ’10 kroków do miłości’
w radio Bogoria

Podziękowania!
Dziękuję pracownikom Mediateki za życzliwość i wsparcie przy organizacji warsztatów.
Dziękuję właścicielom Dworu w Radoniach za wspaniałe przyjęcie.
Dziękuję Bartłomiejowi Fic za niezapominany, romantyczny koncert. 
Dziękuję Radio Bogoria za promocję wydarzenia. 

I dziękuję uczestniczkom warsztatów za otwartość, zaangażowanie i wspólną podróż ku spełnieniu w miłości; za to, że wytrwałyście 3 miesiące w intensywnej pracy wewnętrznej. 
WIEM, ŻE TEN WARSZTAT JEST POCZĄTKIEM NOWEGO ETAPU W WASZYM ŻYCIU I WIEM, ŻE ZASIANE ZIARNA MIŁOŚCI BĘDĄ ROZKWITAĆ A PRAWDZIWA MIŁOŚĆ I OSOBISTE SZCZĘŚCIE JUŻ TERAZ JEST WASZYM UDZIAŁEM. 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O MNIE

Witaj na moim Blogu!
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację i przekonanie o tym, że szczęśliwy związek jest w zasięgu Twojej ręki. Pracuję z kobietami świadomymi, które wierzą, że wszystko jest w naszym wnętrzu a związek z mężczyzną jest odbiciem nas samych. Zapraszam Cię w podróż przez programy Twojego umysłu do uruchomienia wizji o spełnionej miłości, którą nosisz w sobie.

Poznajmy się lepiej: o mnie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

POBIERZ AUDIO

POBIERZ TEST

Pin It on Pinterest

Share This