3 największe błędy kobiet popełniane na portalu randkowym

utworzone przez | maj 31, 2021 | Emocje, Jak zdobyć mężczyznę, Miłość | 0 komentarzy

Na portalu randkowym zarejestrowanych jest obecnie 3 mln osób. Ponad połowa z nich to mężczyźni i to właśnie na portalu randkowym możesz znaleźć miłość swojego życia.

To jest możliwe, gdy wyeliminujesz te 3 błędy.

Moje klientki po wprowadzeniu kilku zmian od razu zauważyły różnicę i zaczęły umawiać się na randki z odpowiednimi mężczyznami.

Moja klientka Magda, gdy zmieniła profil w piątek to już w weekend nawiązała rozmowę z 3 mężczyznami i powiedziała mi, że każdy z nich nadawałby się na jej chłopaka i że są dokładnie tacy jak z jej marzeń. Teraz umawia się na randki.

Obiecuję Ci, że gdy poprawisz swój profil zgodnie z moimi wskazówkami to pozbędziesz się frustracji związanej z wyczekiwaniem na ciekawą konwersację i zwiększysz swoje szanse na znalezienie odpowiedniego partnera.

3 największe błędy kobiet popełniane na portalach randkowych

  1. Źle dobrane zdjęcia
  2. Nijaki opis lub brak opisu
  3. Brak umiejętności prowadzenia ciekawej i intrygującej konwersacji, która szybko doprowadzi do randki.

Wybór odpowiednich zdjęć

Mężczyźni są wzrokowcami i to właśnie dlatego Twoje zdjęcie jest bardzo ważne. Na portalu randkowym to Twoje zdjęcie decyduje o tym, czy mężczyzna zainteresuje się Tobą, czy Cię odrzuci. Byle jakie zdjęcie zrobione telefonem w lustrze nie przyciągnie do Ciebie odpowiedniego mężczyzny. Poza tym on może sobie pomyśleć, że nie ma przy Tobie nikogo, kto mógłby zrobić Ci zdjęcie, albo, że jesteś nudną osobą, bo nie masz żadnego fajnego zdjęcia zrobionego w ciekawym miejscu czy przy ciekawym zajęciu.  

Mężczyznom zależy na tym, aby umówić się z kobietą miłą i ciekawą i to właśnie to musisz pokazać na zdjęciach.


Każde Twoje zdjęcie na portalu randkowym powinno być dokładnie przemyślane i powinno kryć za sobą dodatkową informację o Tobie, o Twoich zainteresowaniach, czy o tym co jest dla Ciebie ważne.
Niech będzie to np. zdjęcie podczas spaceru w lesie – jeśli uwielbiasz las, albo na rowerze, jeśli uwielbiasz sport lub np. z psem – jeśli kochasz zwierzęta.

Odpowiednie zdjęcia to też takie, które wzbudzają pozytywne emocje. Dodaj zdjęcie, które pokazuje całą Twoją sylwetkę, jedno takie, na którym prezentujesz swoją uśmiechniętą twarz. Dobrze sprawdzają się też zdjęcia podczas Twoich ulubionych aktywności, bo to też może być temat, dzięki któremu łatwiej nawiążecie ciekawą rozmowę.

Nieodpowiednie zdjęcia to takie, które odsłaniają zbyt dużo Twojego ciała.
Jeśli będziesz na zdjęciach eksponować swój dekolt, czy nogi to wtedy oczywiście możesz się spodziewać wiele propozycji na chwilową przyjemność.

Atrakcyjny opis

Wiele moich klientek obawiało się, że mówienie prawdy o sobie może być źle odebrane lub wykorzystane i przez to łatwiej będzie je skrzywdzić.  

Nic bardziej mylnego. To właśnie prawdziwy i szczery opis przyciągnie do Ciebie odpowiedniego mężczyznę. Moje klientki szybko się o tym przekonały i zaczęły umawiać się z ciekawymi i wartościowymi osobami.

Zamiast pisaćNapisz
Wiem więcej niż powiem.
Myślę więcej niż mówię. Obserwuję więcej niż sądzisz.  


(Tym opisem raczej odstraszysz mężczyzn, bo nikt nie lubi być obserwowany.)
Uwielbiam biegać o poranku czując chłód rosy, a wieczorem otulić się kocykiem i zatopić w książce  zapominając o otaczającym świecie. Kocham sport, zdrowy i aktywny styl życia. Biegam kilkadziesiąt kilometrów tygodniowo, przygotowując się do udziału w maratonach górskich. Poważna, rozważna i nieco nieśmiała, taka niezwykła dziewczyna z sąsiedztwa, z dystansem do siebie i uśmiechem do życia. 
Kocham podróże, taniec oraz dobrą kuchnie. Liczy się dla mnie to co masz w sercu, a nie ……..  

(Tym opisem przeciągasz także mężczyzn dla których podróż to ta z Warszawy do Katowic; także takich dla których dobra kuchnia oznacza schabowy i ziemniaki na obiad, a także pobudzasz jego umysł na temat tego, co ma w ……)
Jestem ciekawa świata i uwielbiam podróże. Kolejnym punktem do zdobycia na mojej mapie jest Australia, choć w międzyczasie skuszę się na drinka na katamaranie na Karaibach. Czasem popadam w skrajności, bo tak samo chętnie wybiorę się na drugi koniec świata jak i posiedzę w domu przy kominku, czy w kuchni…  Tęsknię za wyścigami Formuły 1. Już nie mogę się też doczekać kiedy znowu zobaczę wyścig. Tym razem koniecznie w Monako!
Chciałabym poznać miłego faceta, z którym przemierzę świat.  

Atrakcyjny opis to taki, który przedstawi Cię jako ciekawą, miłą i otwartą osobą. Daj się poznać. Napisz o swoich pasjach. Zapewnij, że można z Tobą świetnie spędzić czas.

I nie pozostawiaj, żadnych niedomówień.

Prowadzenie ciekawej i intrygującej konwersacji

Odpuść sobie odpowiadanie na zaczepki typu „Hi” „Cześć Kasia” „Jak mija Ci dzień” itp.  To świadczy o niskim poziomie zaangażowania oraz niezbyt wysokim intelekcie. I oczywiście sama tak nigdy nie zaczynaj rozmowy.

Kobiety często zastanawiają się, czy im wypada rozpocząć rozmowę. Oczywiście, że wypada! Jeśli zrobisz to dobrze jesteś krok do przodu.   

Rozpocznij rozmowę nawiązując do jego zdjęć, które umieścił lub do tego co napisał. To bardzo dobry pomysł na zainicjowanie kontaktu.

Na początku musisz wyróżnić się pośród innych dziewczyn, z którymi on prowadzi konwersację. Byłoby super, gdybyś go zaskoczyła i wzbudziła silne, pozytywne emocje. Może zainspiruje Cię poniższa rozmowa, która mnie osobiście bardzo zaintrygowała, gdy zarejestrowałam się na tinderze i bodoo, aby odkryć tajemnice tej aplikacji.

Grzesiek, który mnie zaczepił nawiązał do mojego zdjęcia, na którym biegałam boso. Zaskoczył mnie tym skojarzeniem „boso przez świat Cejrowskiego”. Potem zaskoczył mnie swoim zdjęciem z Cejrowskim. Grześkowi udało się zwrócić moją uwagę, bo ja bardzo lubię Cejrowskiego.

Może i Ty mogłabyś przygotować sobie kilka ciekawych zdjęć i anegdotek, którymi będziesz mogła zaskoczyć nowo poznane osoby.  To będzie Twój jednorazowy wysiłek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby te same zdjęcia, anegdoty wykorzystać wiele razy.

Ważne: nie zadawaj zbyt dużej ilości pytań! Pytania odstraszą go.

Nie bądź jednak neutralna, bo wtedy on pomyśli, że nie jesteś nim zainteresowana i odpuści sobie. 

Poza tym, nie prowadź konwersacji zbyt długo. Portal to nie jest miejsce na nawiązywanie relacji. To jest miejsce, gdzie masz go poznać i jeśli Ci się spodoba to doprowadzić do spotkania w realu.

Portal randkowy to nie jest miejsce na nawiązywanie relacji. To miejsce na poznanie go i budowaniu relacji w realu.

Możesz sama zaproponować spotkanie. Nie bój się tego. Mężczyźni tak samo jak kobiety boją się odrzucenia. Jeśli mężczyzna Ci się podoba to zaproponuj spotkanie. Mężczyźni lubią, gdy kobieta przejmuje inicjatywę.

Mam nadzieję, że te kilka informacji ułatwi Ci szukanie nowego partnera.

Powodzenia!


Autor: Iwona Ksiądzyna

Coach relacji, autorka programu Kod Miłości „10 kroków do Twojego wymarzonego partnera”, pasjonatka integralnej ewolucji świadomości człowieka dorosłego.

PRZEKAŻ DALEJ I PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O MNIE

Witaj na moim Blogu!
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację i przekonanie o tym, że szczęśliwy związek jest w zasięgu Twojej ręki. Pracuję z kobietami świadomymi, które wierzą, że wszystko jest w naszym wnętrzu a związek z mężczyzną jest odbiciem nas samych. Zapraszam Cię w podróż przez programy Twojego umysłu do uruchomienia wizji o spełnionej miłości, którą nosisz w sobie.

Poznajmy się lepiej: o mnie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

POBIERZ AUDIO

POBIERZ TEST

Pin It on Pinterest

Share This