Kiedy pójść do łóżka z mężczyzną poznanym na portalu randkowym

utworzone przez | maj 31, 2021 | Sex | 0 komentarzy

Witaj czytelniczko,

decyzja o tym, kiedy pójść z nim do łóżka wcale nie jest łatwa i często spędza kobietom sen z powiek.

Gdy jednak przeczytasz ten wpis do końca, będzie Ci znacznie łatwiej podejmować decyzje i osiągnąć swój cel, czyli zacząć budować poważny związek miłosny.

Uchylę Ci rąbka tajemnicy na temat tego, co naprawę myśli mężczyzna o pójściu do łóżku.
Poznasz 3 prawdy na ten temat.

Pierwsza i to bolesna prawda o mężczyznach jest taka, że mają oni naturalną skłonność do uprawiania seksu z wieloma parterkami i dopóki coś lub ktoś tego nie pohamuje to mężczyzna będzie dążył do  uprawiania seksu z jak największą ilością kobiet. Przyjmij do wiadomości. To jest jego natura.

Prawda o mężczyznach nr 1

Mężczyzna ma naturalną skłonność do uprawiania seksu z wieloma parterkami

Z mojego doświadczenia z kobietami, wynika, że często idą do łóżka z mężczyzną wcześniej niż tego naprawdę pragną. I robią to z jednego powodu –  strachu przed tym, że mężczyzna straci nią zainteresowanie.

Czy utrata jego zainteresowania jest warta utraty swojej godności?

Mogę Cię jednak zapewnić, że jeżeli mężczyzna nie uszanuje Twojej odmowy teraz to nigdy już tego nie zrobi. Jeśli pójdziesz z nim do lóżka ze strachu to będzie to Twój pierwszy krok do toksycznej relacji, która przyniesie Ci dużo bólu i cierpienia.

Namawiam Cię, abyś odmówiła, gdy nie jesteś gotowa na sex. Wykorzystaj to, aby przekonać się, czy jemu naprawdę na Tobie zależy. Jeśli mu zależy to na pewno zaczeka, a jeśli nie – to na pewno nie jest to mężczyzna, któremu warto poświęcać swoją uwagę. 

Kolejna bolesna prawda o mężczyznach jest taka, że mężczyzna będzie posuwać się tak daleko, jak mu na to pozwolisz.
W związku to kobieta musi wyznaczać granicę.

Prawda o mężczyznach nr 2

Mężczyzna będzie posuwać się tak daleko, jak mu na to pozwolisz.

Przyjmij do wiadomości, że to Ty musisz wyznaczyć granicę, ponieważ on tego nie zrobi. Mężczyźni znacznie łatwiej wchodzą w luźne związku do przyjemności i są z tego całkowicie zadowoleni. Jeśli Tobie taki związek nie odpowiada, musisz mu to zakomunikować, inaczej staniesz się kolejną kobietą „dla rozrywki”.  Musisz wiedzieć, że mężczyźni od razu klasyfikują kobiety na „dla rozrywki” oraz „na żonę” i do jest kolejna prawda o mężczyznach.

Prawda o mężczyznach nr 3

Mężczyzna od razu klasyfikuje kobietę na „dla rozrywki” albo „na żonę”

Warto wiedzieć o tej prawdzie i wziąć sobie ją do serca, jeśli zależy Ci na długotrwałym i poważnym związku, bo jeśli pójdziesz z nim do łóżka za szybko może oznaczać, że trafisz do kategorii „dla rozrywki”. Wbrew pozorom i tego co mówią mężczyźni ich poglądy na temat przyszłej żony są raczej konserwatywne. Mężczyzna po prostu nie zniesie myśli, że pójście do łóżka to dla Ciebie zabawa i że nie masz w tej kwestii większych oporów.

Pamiętaj więc, że jeśli znacie się niedługo, a on odkrył już wszystkie zakamarki Twojego ciała to nie będzie już chciał inwestować w poznanie Ciebie i Twojego świata.


Jeśli nie pójdziesz do łóżka od razu to masz szansę sprawdzić, czy jemu na Tobie naprawdę zależy i czy możliwe jest stworzenie poważnego związku.

A jeśli lubisz seks i to jest dla Ciebie zabawa to także jest ok, jeśli Ty czujesz się z tym dobrze. Natomiast pamiętaj, czego możesz się spodziewać. Szansa na związek jest minimalna.

Mam nadzieję, że ten wpis trochę ułatwię Ci decyzję kiedy  pójść z nim do łóżka, a kiedy nie.

Trzymam za Ciebie kciuki. Nie rób niczego wbrew sobie. To nigdy nie popłaca.

Ps. Tajemnice w jaki sposób możesz pohamować jego skłonności poligamiczne oraz jakie są inne sygnały, że traktuje Cię jako kobietę dla zabawy, odkryję już wkrótce. Bądźmy w kontakcie. Obserwuj mnie na fb i insta.

Z miłością
Iwona


Autor: Iwona Ksiądzyna

Coach relacji, autorka programu Kod Miłości „10 kroków do Twojego wymarzonego partnera”, pasjonatka integralnej ewolucji świadomości człowieka dorosłego.

PRZEKAŻ DALEJ I PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O MNIE

Witaj na moim Blogu!
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację i przekonanie o tym, że szczęśliwy związek jest w zasięgu Twojej ręki. Pracuję z kobietami świadomymi, które wierzą, że wszystko jest w naszym wnętrzu a związek z mężczyzną jest odbiciem nas samych. Zapraszam Cię w podróż przez programy Twojego umysłu do uruchomienia wizji o spełnionej miłości, którą nosisz w sobie.

Poznajmy się lepiej: o mnie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

POBIERZ AUDIO

POBIERZ TEST

Pin It on Pinterest

Share This