10 kroków do szczęśliwego związku

utworzone przez | kwi 1, 2020 | Emocje, Lęk, Miłość, Pewność siebie, Rozstanie, Siła jest kobietą | 0 komentarzy

Wiele osób zadaje sobie pytanie:

Czy szczęśliwy związek na dobre i złe jest w ogóle możliwy?

Jedna grupa odpowie stanowczo, że nie!
Inna, że wciąż tego nie wie…,bo szuka. 
A jeszcze inna, z uśmiechem na twarzy odpowie, że tak!

W której Ty grupie jesteś?

Niezależnie od Twojej odpowiedzi, chcę przedstawić Ci punkt widzenia, dzięki któremu dziś żyję w związku pełnym miłości i szczęścia. A co więcej, nie tylko ja. Moje podejście do budowania relacji towarzyszyło już wielu kobietom podczas ich poszukiwań wymarzonego partnera i kończyło się happy endem. TU możesz poczytać recenzje innych kobiet.

Ja mam tą drogę za sobą i z ogromną przyjemnością, oraz satysfakcją podzielę się z Tobą wiedzą, która dała mi spełnienie. Jeśli chcesz dokładnie poznać moją historię to kliknij TU.

Będę ogromnie zaszczycona, jeśli zechcesz, abym towarzyszyła w Twojej drodze do budowania szczęśliwego związku.

Na początek chcę zdradzić Ci 10 moich kroków, które poprowadzą Cię wprost w ramiona Twojego wymarzonego mężczyzny.  

Uprzedzam tylko, że moja wizja, którą chcę się z Tobą podzielić, to nie jest kolejny zestaw dobrych rad jak upolować faceta „Perfekcyjnej Pani Domu” czy „Kobiety Sukcesu”, która po szybkiej metamorfozie związanej z wyglądem zewnętrznym zdobędzie każdego mężczyznę.

Moje podejście kieruje się wnikliwym spojrzeniem w samego siebie, tak, aby doszło do głębokich zmian w postrzeganiu siebie, mężczyzn i otaczającego nas świata. Tylko świadomą pracą nad sobą możemy osiągnąć wszystko co chcemy.

Czy jesteś gotowa do pracy na sobą?

Czy jesteś gotowa, aby zawalczyć o wygraną jaką jest szczęśliwy związek?

Jeśli tak, to biorę Cię za rękę i zapraszam do okryć i do pozytywnych zmian.

Za chwilę odczytasz moje magiczne sekrety, które z pewnością odmienią Twoje życie.

Pamiętaj, jeśli nie chcesz czytać, mogę Ci je wyszeptać do ucha dzięki audio-book’owi. Pobierz go TU.

10 moich sekretów szczęśliwego związku:

1. Najważniejsza jesteś TY!

Pomogę Ci skupić się na samej sobie. To będzie droga do samopoznania i pokazania Ci Twojej sprawczości. Wspólnie będziemy pracować nad poczuciem Twojej wartości i na nowo określimy kim jesteś teraz i to kim chcesz się stać.

2. Ustaw swój wewnętrzny GPS!

Pomogę Ci określić Twoje najważniejsze wartości życiowe. Dzięki nim łatwiej będzie Ci podejmować kluczowe decyzje w doborze partnera.

3. Uważaj co myślisz!

Twoje myśli mają ogromną moc i kierują Twoimi wyborami. Pomogę Ci zrozumieć, że to co myślisz ma znaczenie i wpływa na to jak wygląda Twoje życie miłosne. Przejdziemy przez Twoje programy umysłu, przez przekonania, którymi nasiąknęłaś w dzieciństwie i które teraz sabotują Twoje dążenie do szczęścia. Pomogę Ci je rozpoznać, zrozumieć i zmienić.

4. Stwórz swoją magiczną listę!

Krok po kroku określisz swoje oczekiwania jakie ma spełniać Twój wymarzony partner. Ja pomogę Ci uruchomić Twój wewnętrzny głos, który określi Twoje najważniejsze potrzeby, które często są ukryte i nieświadome.

5. Stań się najlepszą partnerką dla swojego partnera!

Kiedy już wiesz dokładnie jakie masz oczekiwania co do niego, teraz pora na Ciebie. O jakiej kobiecie marzy Twój wymarzony partner? Pomogę Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie, tak aby nie zapomnieć o sekrecie numer 1.

Stań się najlepszą partnerką dla swojego partnera!
Mów tylko prawdę!

6. Mów tylko prawdę!

Stało się przykrą normą, że wiele osób nakłada maskę lub nagina rzeczywistość. Jednak nic nie zbuduje trwalszego związku, jak odważne mówienie prawdy o sobie. Będę Cię wspierać jak taktowanie odsłaniać siebie, aby partner był ciekawy Twojej osoby.

7. Korzystaj z pomocy!

Jeśli jesteś tu ze mną to mam nadzieje, że wiesz, iż korzystanie z pomocy profesjonalnego trenera, coacha czy psychologa, jedynie może Ci pomóc w osiąganiu Twoich celów. Poza tym, osiągnięcie tego celu stanie się łatwiejsze i szybsze. Nie wstydź się prosić o wsparcie! Samemu trudno wyleczyć rany i blokady, który nosisz w sobie. Ja wyciągam rękę, tylko mnie złap!

Korzystaj z pomocy!

8. Oszacuj koszty swojego marzenia!

Jak to mawiają „nic za darmo nie ma”. Nawet zdobycie wymarzonego partnera będzie łączyło się z jakimiś kosztami. I nie mam tu na myśli tylko finansów, ale przede wszystkim wyjście ze strefy komfortu i rozwój. Czy jesteś gotowa na poniesienie kosztów? Przeanalizujemy to razem i na pewno znajdziemy klucz do drzwi, które dziś wydawać Ci się mogą zamknięte.

9. Odpuść!

Z pewnością słyszałaś setki razy historię o kobietach, które pragnęły dziecka i nie mogły zajść w ciążę. A kiedy tylko odpuściły i przekierowały swoją energię na proces adopcji – nieoczekiwanie zachodziły w ciążę. To tylko idealny przykład, który warto zastosować w procesie szukania idealnego partnera. Jak odpuścić? Nauczę Cię jak to zrobić! To konieczny krok na Twojej drodze do spełnienia w miłości.

10. Doświadczaj!

Kiedy już znasz wszystkie moje sekrety to pamiętaj, że ostatni najważniejszy mówi o tym, abyś użyła ich w praktyce! Czyli ruszaj na randkę! I uważaj, aby nie traktować randek zero-jedynkowo. Randka to najlepsza okazja do poznania kogoś nowego, ale również do okrywania siebie.

Gorąco zachęcam Cię do wdrożenia moich sekretów w życie!

Polecam również, abyś pobrała mojego audiobooka TU . Znajdziesz tam historie kobiet, które podjęły wyzwanie, jakim jest osiągnięcie sukcesu w miłości. Nagranie jest pełne inspiracji oraz wartościowych ćwiczeń, które pomogą Ci w realizacji Twojego celu.

Obiecuję Ci, że praca jaką wykonasz nad sobą zaowocuje w szczęśliwy związek o którym marzysz, lub w który do tej pory nie wierzyłaś. A co więcej, nawet wzmocni ten, który uważasz już za szczęśliwy.

Idziemy razem po Twoje szczęście?

Ja już na Ciebie czekam!


Autor: Iwona Ksiądzyna

Coach relacji, autorka programu Kod Miłości „10 kroków do Twojego wymarzonego partnera”, pasjonatka integralnej ewolucji świadomości człowieka dorosłego.

Konsultacja tekstu: Kamila Niewiadomska

Psycholog społeczny, pedagog andragog. Szczęśliwa żona i mama 3 dzieci. Autorka bloga matkapolkabiznes.pl

KOD Miłości to nie kolejny poradnik jak upolować lub zatrzymać faceta. To jest program głębokiej, wewnętrznej transformacji, która krok po kroku doprowadzi Cię do Twojego wymarzonego partnera. Szczęśliwy związek to nie jest wygrany los na loterii. Szczęśliwy związek możesz wypracować.

PRZEKAŻ DALEJ I PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O MNIE

Witaj na moim Blogu!
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację i przekonanie o tym, że szczęśliwy związek jest w zasięgu Twojej ręki. Pracuję z kobietami świadomymi, które wierzą, że wszystko jest w naszym wnętrzu a związek z mężczyzną jest odbiciem nas samych. Zapraszam Cię w podróż przez programy Twojego umysłu do uruchomienia wizji o spełnionej miłości, którą nosisz w sobie.

Poznajmy się lepiej: o mnie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

POBIERZ AUDIO

POBIERZ TEST

Pin It on Pinterest

Share This