Dziękuję Ci bardzo za spotkanie na festiwalu Zaparzaj.
Cieszę się ogromnie, że się poznaliśmy.

Tutaj możesz pobrać dwie medytacje.

OGIEŃ

 

Afirmacja: „Jestem gotowy/a doświadczać radości w każdym momencie, bez względu na to, co dzieje się w moim życiu”

Ogień urzeka nas swoją pierwotną istotą. Jest to czysta energia, od dawna kojarzona z Duchem. W czasach antycznych o ogniu myślano jak o darze od bogów, który przenosił iskrę życia i miał moc odnowy. Jest pośrednikiem pomiędzy widzialnym i niewidzialnym, pomiędzy energią i formą. Jest także fenomenem radiacyjnym i elektrycznym. Ostatecznym symbolem ognia jest słońce.

Co możesz jeszcze dziś zrobić?
Zadaj sobie pytanie: W jaki sposób mogę dziś doświadczyć jeszcze więcej radości i zabawy?” i zobacz, czym zaskoczy cię twoja podświadomość.

ZIEMIA

 

Afirmacja: „Jestem jednością z ziemią. Jestem jednością z własnym ciałem”

Twoje fizyczne ciało jest urządzeniem, przez które doświadczasz świata. To ono pozwala Ci widzieć, słyszeć, czuć, wąchać, dotykać i poznawać Twój wewnętrzy jak i zewnętrzy świat. Możesz wracać do tej medytacji, kiedy tylko zechcesz.

Co możesz jeszcze zrobić, by doświadczyć połączenia z ziemią?
Przez krótką chwilę wykonaj wizualizację, w której wyobrażasz sobie, że jesteś Ziemią. Wizualizuj, że jesteś planetą lub wyobrażaj sobie, że jesteś jednym z aspektów Ziemi.
Na przykład dębem, którego korzenie głęboko wrastają w Ziemię, ośnieżoną górą, dzikim kwiatem kołyszącym się na delikatnym wiosennym wietrze, kamieniem na plaży, zaokrąglonym przez miękki dotyk fal.

Medytacje pochodzą z 28-dniowego programu Soul Coaching®

Soul Coaching® otwiera drzwi do źródła duchowej mocy i pomaga rozpoznać sens życia oraz docenić jego unikalność. Umożliwia uczciwie i szczerze spojrzeć na życie, stawić czoła strachowi, uwolnić negatywne wzorce, obudzić motywację i odważnie i z radością wkroczyć w przyszłość.
Soul Coaching® to transformacyjna duchowa podróż, której nagrodą jest wewnętrzny spokój i odnalezienie spełnienia w swoim sercu.  Program podzielony jest na cztery etapy.  Każdy etap poświęcony jest jednemu żywiołowi: Powietrzu, Wodzie, Ogniu i Ziemi, ponieważ nasze wspomnienia, przekonania i emocje, są w tajemniczy sposób powiązane z żywiołami natury.
Uruchomienie żywiołów wewnątrz Ciebie zaktywuje Twoją moc i otworzy Cię na szczęście, spełnienie i miłość. 

Pin It on Pinterest