Jak nie stresować się na randce?

utworzone przez | kwi 4, 2020 | Emocje, Lęk, Miłość, Pewność siebie, Randkowanie, Relacje, Siła jest kobietą, Szczęśliwy związek | 0 komentarzy

Jak być pewną siebie na randce?

Szykowanie się na rankę było ekscytujące. Planowanie ubrania, fryzury. Zadbanie o wszystkie szczegóły wyglądu. O biżuterię. O buty. Wyobrażanie sobie jaki on jest, jak to będzie. Czy jest przystojny? Czy będzie miło? Czy będzie o czym rozmawiać?

Im więcej myślałam, tym bardziej ekscytacja zamieniała się w lęk i niepokój.

Coś dziwnego zaczynało się ze mną dziać. Nagle zaczęłam odczuwać coraz więcej lęku.

To przytłaczające pytanie stawało się coraz głośniejsze w mojej głowie. 

To pytanie było jak potężny dzwon, który właśnie wybił 12 tuż nad moją głową.

CZY JA MU SIĘ SPODOBAM?

Dlaczego tak bardzo stresujemy się randkami? Dlaczego na randce tak często tracimy grunt pod nogami?

A co jakby podejść do randki z lekkością?…
Co, gdyby to wszystko było naprawdę łatwe i przyjemne, bez stresu…. 

Ostatecznie przecież o to nam chodzi. Pragniemy, aby życie z naszym partnerem było łatwe i przyjemne.


Niech droga do tego zatem też będzie tez łatwa i przyjemna.

Po pierwsze, nie zastanawiaj się ciągle, czy to Ty mu się spodobasz.

Zadawaj sobie pytanie, CZY ON CI SIĘ PODOBA!

Najważniejsze jest to, czy to on Ci się podoba i przede wszystkim to musisz sprawdzić na pierwszych randkach.

Przestań się bać jego odrzucenia i  pomyśl o tym w ten sposób: Jeśli on Cię nie akceptuje to Ty nic nie tracisz. Tracisz jedynie szansę na kolejny nieudany związek. A właściwie to jest tak:  Gdy on Cię odrzuci a Ty od razu to rozpoznasz i pogodzisz się z tym, to tylko zyskujesz. Zyskujesz pewność, że nic z tego nie będzie i możesz już myśleć o kolejnej randce. Nie trać czasu, aby rozmyślać o tym, co źle zrobiłaś, czy powiedziałaś coś nie tak. NIE! Ten facet po prostu nie był dla Ciebie. Nie trać czasu na zastanawianie się nad tym.

Pamiętaj, że to jest proces i korzystaj także z tych nieudanych randek. Może powinnaś zrobić wszystko, aby mu się nie spodobać. Eksperymentuj ze sobą…. Zrób to wszystko, na co do tej pory sobie nie pozwalałaś, bo bałaś się odrzucenia.

Po drugie, nie traktuj randek zerojedynkowo.

Porzuć pytanie „Czy to ten, czy nie ten?”. Nastaw się raczej na spotkanie z drugim człowiekiem. Włącz ciekawość. Niech będzie to początek ciekawej znajomości, może przyjaźni…Nie musisz od razu deklarować swojego zaangażowania. WŁĄCZ CIEKAWOŚĆ!!!  Jakim on jest człowiekiem? Czy macie wspólne tematy, hobby? Czy lubicie te samy filmy?  A może to będzie spotkanie-porażka. NIE NASTAWIAJ SIĘ NA NIC. Każde spotkanie z drugim człowiekiem czegoś Cię nauczy…. o ludziach, o Tobie… o życiu. Ciesz się tym i zrób wszystko, aby spotkanie było przyjemne dla Ciebie.

Po trzecie,  nie koncentruj się w swoim życiu tylko na szukaniu nowego partnera.

Niech to będzie czas kiedy dbasz przede wszystkim o siebie, oddaj się swojej pasji. Zrób wszystko, abyś zawsze czuła się pełna piękna i energii. Zadbaj o swoją fizyczną, mentalną i finansową niezależność. Niech szukanie faceta nie stanie się Twoją obsesją. Tęsknota za partnerem jest rzeczą zrozumiałą. Prawda jest jednak taka, że zbyt wielka chęć znalezienia tego jedynego bardziej szkodzi niż pomaga. Najczęściej bywa tak, że gdy kobieta skoncentruje się na sobie i poprawie jakości swojego życia –  partner pojawia się w jej  życiu znienacka. Samodzielna i pewna siebie kobieta jest bardziej atrakcyjna i pociągająca.

Mam nadzieję, że te 3 wskazówki sprawią, że każde spotkanie z potencjalnym parterem będzie dla Ciebie przyjemne.

  1. Pytanie „Czy ja mu się podobam?” zamień na „Czy on mi się podoba?”
  2. Na randce włącz ciekawość drugiego człowieka, zamiast zastanawiać się, czy to ten.
  3. W oczekiwaniu na tego jedynego zadbaj o siebie fizycznie, mentalnie i finansowo, bo samodzielna i pewna siebie kobieta jest bardziej atrakcyjna i pociągająca.

Jeśli z tego wpisu miałabyś zapamiętać tylko jedną rzecz to niech to będzie to zdanie:

Pytanie
„Czy ja mu się podobam?”
zamień na
„Czy on mi się podoba?”

A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym jak zdobyć wymarzonego partnera …. to odsłuchaj bezpłatnego audiobooka.


Autor: Iwona Ksiądzyna

Coach relacji, autorka programu Kod Miłości „10 kroków do Twojego wymarzonego partnera”, pasjonatka integralnej ewolucji świadomości człowieka dorosłego.

KOD Miłości to nie kolejny poradnik jak upolować lub zatrzymać faceta. To jest program głębokiej, wewnętrznej transformacji, która krok po kroku doprowadzi Cię do Twojego wymarzonego partnera. Szczęśliwy związek to nie jest wygrany los na loterii. Szczęśliwy związek możesz wypracować.

PRZEKAŻ DALEJ I PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O MNIE

Witaj na moim Blogu!
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację i przekonanie o tym, że szczęśliwy związek jest w zasięgu Twojej ręki. Pracuję z kobietami świadomymi, które wierzą, że wszystko jest w naszym wnętrzu a związek z mężczyzną jest odbiciem nas samych. Zapraszam Cię w podróż przez programy Twojego umysłu do uruchomienia wizji o spełnionej miłości, którą nosisz w sobie.

Poznajmy się lepiej: o mnie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

POBIERZ AUDIO

POBIERZ TEST

Pin It on Pinterest

Share This