Czy spotkanie wymarzonego mężczyzny jest możliwe?

utworzone przez | kwi 23, 2020 | Emocje, Lęk, Miłość, Pewność siebie, Relacje, Siła jest kobietą | 0 komentarzy

Jeśli czytasz ten wpis dalej, to zapewne masz wątpliwości.
Ogarnia Cię niepokój, żal, smutek, poczucie krzywdy i tęsknota.

Ta wątpliwość może być jednym z powodów dlaczego jeszcze nie spotkałaś swojego wymarzonego partnera.

Możesz to jednak zmienić i zwiększyć swoje szanse na miłość.

Po pierwsze

Gdy przez dłuższy czas przebywasz w takich emocjach jak niepokój, żal, smutek i poczucie krzywdy to Twój mózg przyjmuje ten stan jako najbardziej naturalny i zrobi wszystko, abyś w tym stanie pozostała.

Tak. Twój mózg nie jest w tym przypadku po Twojej stronie. Mózg nie lubi zmian. Woli to co zna i co wydaje mu się bezpieczne. Zadaniem mózgu jest ochrona Twojego życia.  Jeżeli przy Twoim boku nie ma wymarzonego mężczyzny a Ty żyjesz, to dla mózgu jest to sygnał, że ten stan rzeczy należy utrzymać.

Poza tym, gdy tkwisz w tych negatywnych emocjach to tlen zamiast do umysłu kierowany jest do Twoich mięśni. Brak tlenu w mózgu to brak umiejętności logicznego i strategicznego myślenia.  Twoja kreatywność jest osłabiona. Innymi słowy, gdy odczuwasz żal, smutek, poczucie krzywdy Twoja możliwość inteligentnego myślenia zostaje Ci odebrana.

Gdy wątpisz, że spotkanie wymarzonego mężczyzny jest niemożliwe to zamykasz się na nowe znajomości, stajesz się bierna, brak Ci pomysłów jak to zmienić, a gdy nawet spotkasz kogoś interesującego to i tak działasz bez przekonania.

Czy pragniesz to zmienić?

Jeśli tak to czytaj dalej.

Zamiast żalu, smutku i poczucia krzywdy wybierz z poniższej listy 3 inne emocje.

Wybierz takie emocje, z którymi możesz się utożsamić.

Nadzieja, Odwaga, Ufność, Poddanie się, Chęć, Optymizm, Akceptacja, Przebaczenie, Zrozumienie, Empatia, Radość, Pokój, Szczęście.

Zaadoptuj teraz te 3 wybrane emocje. Wczuj się w nie. Niech one Cię ogarną. Niech staną się bliskie, Twoje. Pozostań w tych emocjach przez chwilę a następnie zadaj sobie jeszcze raz to samo pytanie:

Czy spotkanie wymarzonego mężczyzny jest możliwe?

Jak będzie teraz Twoja odpowiedź? Czy coś się w Tobie zmienia? Jak masz nowe pomysły? Co mogłabyś zrobić innego, by spotkać wymarzonego partnera?

Szukanie wymarzonego partnera to proces. Ten proces może wiązać się z pewnym wysiłkiem. Będziesz musiała weryfikować, poznawać mężczyzna i gdy okaże się, że to nie TEN, to będziesz musiała go odrzucić lub pozwolić mu odejść. Otwórz się na ten proces. Otwórz się na to, że będziesz spotykać różnych mężczyzn i że ze spokojem będziesz z nich rezygnować, nawet jeszcze zanim na cokolwiek się zdecydujesz.  Porzuć myślenie, czy go spotkasz. Zacznij wyczekiwać. Pomyśl, nie czy, tylko KIEDY.

Zamień pytanie

„Czy go spotkam?”

na pytanie

„Kiedy go spotkam?”

Sprawdź jak ta mała zmiana doprowadzi do wielkich zmian w Twoim życiu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skutecznej strategii na miłość odbierz bezpłatne nagranie.


Autor: Iwona Ksiądzyna

Coach relacji, autorka programu Kod Miłości „10 kroków do Twojego wymarzonego partnera”, pasjonatka integralnej ewolucji świadomości człowieka dorosłego.

KOD Miłości to nie kolejny poradnik jak upolować lub zatrzymać faceta. To jest program głębokiej, wewnętrznej transformacji, która krok po kroku doprowadzi Cię do Twojego wymarzonego partnera. Szczęśliwy związek to nie jest wygrany los na loterii. Szczęśliwy związek możesz wypracować.

PRZEKAŻ DALEJ I PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O MNIE

Witaj na moim Blogu!
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację i przekonanie o tym, że szczęśliwy związek jest w zasięgu Twojej ręki. Pracuję z kobietami świadomymi, które wierzą, że wszystko jest w naszym wnętrzu a związek z mężczyzną jest odbiciem nas samych. Zapraszam Cię w podróż przez programy Twojego umysłu do uruchomienia wizji o spełnionej miłości, którą nosisz w sobie.

Poznajmy się lepiej: o mnie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

POBIERZ AUDIO

POBIERZ TEST

Pin It on Pinterest

Share This