Odkryj kim naprawdę jesteś, przejmij kontrolę nad własnym życiem i rozpocznij swoją drogę ku życiu w radości, na które w pełni zasługujesz.

Już czas,

aby rozpocząć niezwykłą

podróż w głąb siebie.

Cały program składa się 4 warsztatów, podczas których nauczysz się jak budować harmonijny styl życia w zgodzie ze swoim wartościami. Dowiesz się jak działa ludzki mózg i jak wykorzystać go do osiągania swoich celów. Podczas warsztatów otrzymasz wiedzę na temat ludzkiej podświadomości i narzędzia, które od razu poprawią jakość Twojego życia.

Otrzymasz także zadania do pracy własnej, które zmobilizują Cię do samoobserwacji i praktykowania nowych zachowań.

Warsztaty, wzmocnienie indywidualną sesją coachingową, uruchomią Twój potencjał ku zmianie i pomogą Ci w budowaniu wymarzonego stylu życia.

Bądź sobą.

Droga do wolności osobistej.

Program warsztatów

Na cały program warsztatów składają się 4 moduły (4 spotkania). Każdy moduł jest odrębnym warsztatem. Może wziąć udział w pojedynczym warsztacie lub w całym programie.
Cały program trwa 3 miesiące i jest tak skonstruowany, aby wprowadzić w życiu znaczące i realne dla Ciebie zmiany.
Udział w całym programie pozwoli Ci na dokonywanie zmian małymi krokami. Dzięki stałemu wsparciu coacha (konsultacje, coaching, grupa wsparcia online) dokonasz zmian łatwiej i szybciej. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie max. 15 osób.

Moduł 1

Kim jestem? Droga do określenia swojej tożsamości.

Podczas tego warsztatu:

 • rozpoznasz w jakim miejscu swojego życie jesteś teraz
 • poznasz to, co najbardziej przeszkadza w osiąganiu Twoich pragnień i nauczysz się jak to zmienić
 • określisz ograniczające przekonania i dowiesz się jak z nimi pracować
 • określisz miejsce, do którego chcesz zmierzać. stworzysz obraz takiego stylu życia, który pozwoli Ci na pełniejsze wyrażanie siebie

Moduł 2

Zarządzanie emocjami. Droga do przejęcia kontroli nad własnym zachowaniem i samopoczuciem.

Podczas tego warsztatu:

 • dowiesz się czym są uczucia i jak je rozpoznawać
 • jak zarządzić swoimi uczuciami i myślami
 • jakie są źródła energii osobistej
 • poznasz techniki oddechowe, które natychmiast zmienią twój stan psycho-fizyczny

Moduł 3

Cele.

Droga do osiągania swoich celów.

Podczas tego warsztatu:

 • poznasz narzędzia coachingowe pomocne w osiągania celów
 • przygotujesz swój plan działania
 • dowiesz się jak znaleźć równowagę pomiędzy tym, co moje własne, a tym co dookoła mnie

Moduł 4

Wywieranie wpływu na innych. Droga do tworzenia pełnych wsparcia i miłości relacji z bliskimi.

Podczas tego warsztatu:

 • poznasz swój rodzaj osobowości
 • określisz rodzaj osobowości swoich bliskich i poznasz najlepsze sposoby komunikowania się z nimi
 • poznasz techniki wywierania wpływu na innych
 • nauczysz się czuć pełnię własnego istnienia, myślenia, działania i budowania relacji z innymi

Opinie o warsztatach

Każde szkolenie poszerza horyzonty. Mam dużą samoświadomość. Działam na przykładach, wiec każda nowopoznana osoba, każda technika (ćwiczenie) jest moim “przykładem”, który zapamiętuje i w razie potrzeby przywołuje. Lubię schematy i optymalizacje.  Na szkoleniu mogłem sobie usystematyzować wiedzę, nazwać pewne rzeczy po imieniu – potem łatwiej mi pracuje się z tym.

Na pewno utrwalił mi się nawyk zapisywania, czegokolwiek – myśli, pomysłów, spostrzeżeń, po prostu pisanie. Pozwala na “odetchnięcie” głowie, a tym samym zawsze mogę wrócić do zapisanych słów. Ważnym elementem jest zadawanie pytań, gdy otrzymuję “efektywne” pytanie, sam na poczekaniu jestem w stanie znaleźć odpowiedź, której szukałem.

Łatwiej teraz przychodzi mi zrozumienie ludzi.  Potrafię nawet rozumieć się bez słów po 2-3 wypowiedzianych wcześniej zdaniach. Wiem, co dana osoba myśli i jak myśli. Mogę przypuszczać, co dzieje się w jej głowie. Nie sądziłem, że tak to może działać. Zdałem sobie też sprawę z tego, że czasami moja argumentacja, to, co mówię, może do innych osób nie przemawiać. Gdy sobie to uświadomię, dostosowuję komunikat do tej osoby. Światów jest tyle ilu ludzi. Jak bardzo to ułatwia życia – działam skuteczniej i mniej się stresuję. Bardzo polecam program przygotowany przez Iwonę – rzetelna wiedza, świetne ćwiczenia, pobudza do refleksji i motywuje do zmian. Po tym szkoleniu życie jakby jest łatwiejsze.

Andrzej Ścibisz

inżynier serwisu w firmie BackmanCoulter Polska Sp. z o.o.

Szkolenie i sesje coachingowe prowadzone Iwonę pozwoliły mi uporządkować swoje życie, ustalić plan działania, a także jasno określić i sprecyzować cele oraz plany. Uświadomiłamsobie istnienie 8 modułów cząstkowych, na które składają się satysfakcja i zadowolenie z życia. Wiem jak codziennie motywować się do działania, aby nie zapomnieć stopniowo spełniać swe marzenia.
Z kolei zajęcia z istniejących różnych typów osobowości dały możliwość spojrzenia z tolerancją i zrozumieniem na zachowanie wypływające nie inaczej jak z temperamentu bliskich nam osób.
Polecam wszystkim uczestnictwo w tych rozwojowych warsztatach.

Anna Burdelak

referent w Bibliotece Publicznej

Szkolenie, pozwoliło mi spojrzeć na siebie w bardziej pozytywny sposób. Jestem osobą, która łatwo się denerwuje a na szkoleniu nauczyłam się jak panować nad swoimi emocjami poprzez właściwe identyfikowanie symptomów, które pojawiają się w sytuacjach dla mnie stresujących, a nauka technik oddechowych pomogła mi jeszcze łatwiej zapanować nad stresem.
Do tej pory miałam problem  z wytyczeniem własnych celów.  Poznane metody pomogły mi jasno sprecyzować moje cele, określić zasoby, jakimi dysponuje do ich realizacji, a przede wszystkim pomogło w ustaleniu konkretnych działań do ich osiągnięcia.  Szkolenie,przede wszystkim, pomogło mi w podniesieniu samooceny oraz wytyczeniu celów. Poprzez wyrobienie w sobie prostych nawyków ( np. notowanie spraw do załatwienia, pisemne planowanie dnia, użycie tablicy korkowej itp.), z czym wcześniej miałam problem,  jestem lepiej zorganizowana, co wpływa na jakość mojej pracy oraz życie rodzinne. Z niecierpliwością czekam na następną możliwość wzięcia udziału w tak rzeczowym szkoleniu.

Małgorzata Mikołajczak

Kierownik Salonu Optycznego

Przede wszystkim szkolenie pozwoliło mi uporządkować wiele spraw – począwszy od wartości, przez priorytety, aż do uświadomienia sobie swoich mocnych stron, czy sukcesów. Zauważyłem, że odpowiedzi na pytania są w nas samych, tylko z przeróżnych powodów nie potrafimy do nich dotrzeć. Zrozumiałem, że proste zapisanie na kartce swoich przemyśleń daje mi przejrzyste informacje na temat swoich potrzeb, czy zasobów. Koło życia pokazało mi jak dużo czasu przeznaczam na zbędne aktywności, a Matryca Eisenhowera potężnie mnie zirytowała, ale w ten pozytywny sposób; dotarło do mnie, że działam w sposób, w który sobie szkodzę. I ta irytacja widocznie dobrze na mnie zadziałała. Najwidoczniej jestem typem człowieka, który po pierwszym wkurzeniu się, dochodzi do refleksji. Iwona sprawnie radziła sobie z całą grupą i świetnie uzupełniła moją wiedzę zdobytą na temat coachingu na studiach. Przeprowadzona podczas pierwszego spotkania medytacja bardzo dobrze na mnie działała i w planach mam powtórzenie jej samemu.

Jakub Ruta

pedagog

Cykl czterech szkoleń z Iwoną uświadomił mi wiele rzeczy ważnych w życiu prywatnym oraz zawodowym. Sprawił, że lepiej poznałam siebie, ludzki umysł, zrozumiałam zachowania i emocje. Uporządkowałam swoje cele. Poznałam różne rodzaje osobowości. Dzięki testowi oraz rozmowie coachingowejz Iwoną odkryłam swój typ osobowości. Ta wiedza pomogła mi lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz decyzje, jakie podejmuję. Jestem terazbardziej wyrozumiała dla innych. W pracy poprawiła się komunikacja. Mam zdecydowanie mniej konfliktów i atmosfera w biurze stała się od razu lepsza. Stałam się bardziej elastyczna- staram się teraz dopasowywać do różnych typów osobowości, co bardzo pomogło przy osiąganiu celów. Dzięki temu też z większym entuzjazmem podchodzę do nowych działań i projektów.

Dzięki udziałowi w tych szkoleniach poznałam konstrukcje mózgu, zrozumiałam jak działa stres i co blokuje nasz umysł. Poznałam mechanizmy, które dzieją się w naszej głowie i teraz wiem, że mogę nad tym pracować i zapanować. Dzięki technikom oddechowym szybkowracam do równowagi w sytuacjach stresowych, nawet wtedy, gdy poziom stresu jest najwyższy i zaczynam panikować. Poznałam też techniki, które pobudzają do działania. Każdemu polecam udział w tym programu. Zmiany w życiu jakby same się dzieją i odczułam je już od pierwszego spotkania. 

Martyna Kubiak

tłumacz j. angielskiego

Szkolenie przede wszystkim zwiększyło we mnie samoświadomość i pewność siebie. Dało mi ogromną wiedzę na temat działania mózgu i pokazało, co zrobić i jakich narzędzi używać, aby dojść do celu, który sobie postawię.

Szkolenie  pokazało mi także, jak istotną role w naszym życiu odgrywa świadomość emocji własnych oraz innych, jak ważna jest umiejętność wyrażania i odbierania emocji, oraz kontrolowania ich. Nauczyłam się też reagowania na trudne sytuacje w sposób stanowczy, bez lęku i agresji. Szkolenia pomogły mi wradzeniu sobie ze stresem, panowaniem nad negatywnymi emocjami podczas ważnych,trudnych sytuacji. Nauczyłam się kreatywnego rozwiązywanie problemów, umiejętności działania wbrew stereotypom i nawykom, jak zarządzać własnym czasem, jak świadomie planować swoje cele i zadania.

Szkolenie otworzyło mi oczy na otaczający świat i zmotywowało do ulepszania swojego życia.

Wiem teraz, co mam zrobić, nad czym pracować, aby rozwijać się w kierunku, który sobie obrałam. Poznałam swój sposób myślenia, postrzegania innych, dlaczego podejmuje dane decyzje.

Zdałam sobie sprawę, że muszę pracować nad sobą, że to do mnie należy odpowiedzialność za moje życie. Nauczyłam się dostrzegać to, co nas otacza i czerpać radość z tego, co jest tu i teraz. Jestem bardziej stanowcza w podejmowaniu decyzji i ufam bardziej swojej intuicji. Podejmuje kolejne kroki, aby zmienić swoje życie na lepsze w pracy, domu, z rodziną.

Natalia Siwecka

Specjalista ds. projektów unijnych

Nie zwlekaj dłużej.
Zacznij działać już dziś.
Napisz do mnie.

RODO

Pin It on Pinterest